Gabriela Każuch

Gabriela Każuch

Doradca podatkowy

kazuch@mkzpartnerzy.pl

22 622 64 39, wew. 15

Gabriela Każuch kieruje działem Doradztwa Podatkowego w naszej kancelarii. Gabriela posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobywała zarówno w organach podatkowych, organach kontroli skarbowej jak również wykonując zawód doradcy podatkowego w dużych warszawskich kancelariach.

Jest doradcą podatkowym posiadającym rzadką i niezwykle cenną praktyczną wiedzę niezbędną w doradztwie podatkowym służącym  Klientom z większości branż oraz w reprezentowaniu ich w sporach z organami podatkowymi.

Przez blisko 10 lat była kierownikiem Działu Podatku Dochodowego od Osób Prawnych w jednym z warszawskich urzędów skarbowych,  przez kolejne 5 lat pracowała jako Starszy Komisarz Skarbowy i Inspektor Kontroli Skarbowej  w Warszawskim Urzędzie Kontroli Skarbowej, a następnie lider zespołów kontrolujących w Mazowieckim Urzędzie Celno-Skarbowym.

Jako magister ekonomii oraz absolwentka Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, a także Studiów cen transferowych i zarządzania podatkami w Szkole Głównej Handlowej, w połączeniu ze wskazanym doświadczeniem zawodowym, należy do bardzo wąskiego grona ekspertów w dziedzinie pro biznesowego doradztwa podatkowego dla firm, zapewniającego jak najwyższy możliwy stopień ochrony prowadzonych przez nie działalności.

Jest specjalistą od restrukturyzacji przedsiębiorstw, ich przekształceń i tworzenia nowych struktur, przeprowadzania firm przez najbardziej skomplikowane rozliczenia podatkowe oraz poszukiwania najkorzystniejszych dla nich rozwiązań prawno-podatkowych, zarówno pod krajową, jak i zagranicznymi jurysdykcjami.

Zastępuje i reprezentuje naszych klientów w sprawach dotyczących rozliczeń w PIT, CIT, PCC, VAT (w tym o uzyskanie zwrotu VAT), podatku od nieruchomości, w postępowaniach przed organami Krajowej Administracji Skarbowej oraz w postępowaniach sądowoadministracyjnych. Doradza w przypadku ciążących na przedsiębiorcach obowiązków raportowania podatkowego (MDR) i dokumentacji cen transferowych.

Jeśli szukasz skutecznego sposobu na rozwiązanie problemu z dziedziny podatkowej dla siebie lub swojej firmy, Gabriela Każuch go znajdzie.

Klient biznesowy Klient indywidualny
Panel klienta